Larens

Viac ako starostlivosť

Larens je značka špeciálnych kozmeceutík určených na starostlivosť o pokožku tváre a tela. Ponúka moderné prípravky, ktoré z hľadiska použitých výrobných technológií či spektra účinkov predstavujú revolučné spojenie úspechov vedy a múdrosti prírody. Ich receptúry vznikajú v laboratóriách WellU pod dohľadom vedcov z Vedeckej rady WellU a Vedeckých partnerov.Larens je moderná a špecializovaná značka kozmeceutík poľsko- švajčiarskej spoločnosti Wellu, určených na starostlivosť o pleť, orientovaných najmä na boj proti príznakom starnutia a kožným problémom.

Okrem potvrdených účinkov proti starnutiu sú kozmeceutiká Larens odpoveďou na potreby problematickej pleti so sklonom k alergiám, pleti, ktorá zápasí s atopickou dermatidídou alebo psoriázou, ako aj pleti poškodenej v dôsledku nepriaznivého vplyvu vonkajšieho prostredia. Dokonale sa osvedčil aj pri odstraňovaní jaziev rôzneho pôvodu.

Základnou zložkou kozmeceutík Larens je unikátny Biopeptide Complex- zdroj prírodných peptidov rybieho kolagénu, získavaných metódou patentovanou profesorom Frydrychowským, nazvaných "budúcnosťou medicíny kozmetológie". Larens predstavuje revolučné spojenie vedeckých objavov a darov prírody, ktoré prináša neinvazívnu, bezpečnú a účinnú medótu dosiahnutia mladistvého a zdravého vzhľadu.