Lash lifting

Cena 25 € / čas- 60-90 min. / trvácnosť 6-8 týždňov,

CENA ZAHŔŇA - vytočenie, farbenie, výživa prírodných mihalníc

ČO JE TO LASH LIFTING & BOTOX

Lash lifting & botox je procedúra, pri ktorej sa vytočia, nafarbia a vyživia vaše prirodzené mihalnice. Je vynikajúcou alternatívou pre tých, ktorí uprednostňujú prirodzene upravený zovňajšok, potrebujú zregenerovať mihalnice po dlhodobom nosení umelých mihalníc, alebo ich jednoducho prestalo baviť každodenné používanie špirály.

MÔŽEM PO LASH LIFTINGU POUŽÍVAŤ ŠPIRÁLU?

Veľkou výhodou však je, že ak si chcete mihalnice predsa len ešte viac zvýrazniť, môžete si na ne pokojne naniesť špirálu. Špirála vám vytočené mihalnice nijako nepoškodí.

VÝHODY LASH LIFTINGU

Pri tejto procedúre sa pracuje iba s vašimi prirodzenými riasami, nedopĺňa sa nič umelé, takže si môžete bez obáv “pošúchať” oko, chodiť do sauny, či používať očné tiene.

AKO DLHO VYDRŽÍ LASH LIFTING

Vytočenie vydrží počas celého životného cyklu mihalníc, čo je približne 6-8 týždňov. Po tomto období začínajú postupne rásť nové riasy a staré pomaly vypadávajú. Vytočenie, teda lash lifting je možné opakovať každých 8 týždňov.

PREČO POUŽÍVAME BOTOX NA MIHALNICE

Botox predstavuje vyživujúcu kúru, ktorá vďaka obsahu prospešných látok ako napr. kyselina hyalurónová, keratín, bambucké maslo či vitamín E dodá mihalniciam potrebnú výživu. Zvyšuje tak objem prirodzenej mihalnice, uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne ich posilňuje.

FARBENIE MIHALNÍC

Procedúra lash lifting & botox zahŕňa aj farbenie mihalníc, vďaka čomu celý efekt zvýrazníme. Mihalnice vďaka tomu vyzerajú ešte dlhšie a hustejšie. Botox a farbenie je možné opakovať po 4 týždňoch.

AKO SA MUSÍM STARAŤ O MIHALNICE

hodín je potrebné vyhýbať sa vode, saune, nadmernému poteniu a mechanickému treniu. Používame iba kvalitné a bezpečné produkty, s ktorými nehrozí žiadne poškodenie mihalníc.