Rádiofrekvencia tváre a tela

Cena od 30 eur / Dĺžka ošetrenia od 60-120 min
Odporúčanie- 5-10 ošetrení s odstupom 14 dní

Pri ošetrení rádiofrekvenciou dochádza k napätiu fibróznych vláken a zvyšuje sa okysličenie tkaniva, čím dochádza k spevneniu pokožky. Zároveň vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, čo má za následok zmenšenia tukových buniek a viditeľné zlepšenie celulitídy. Pri tvárovej RF stimuluje a aktivuje fibroplasty, zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu. Navracia tak pokožke hebkosť, pevnosť a pružnosť tam, kde ju najviac potrebuje.

Rádiofrekvencia je určená na:

Rádiofrekvencia tela

Telová rádiofrekvencia je neinváznana metóda, tzn. bez chirurgického zákroku, ktorá veľmi účinne a rýchle spevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela (brucho, ruky, nohy, sedacie partie a chrbát). Výborné výsledky tohto ošetrenia sú viditeľné u ochabnutej pokožky, brucha po pôrode, v partiách, v ktorých došlo k rýchlemu úbytku váhy, a pod. Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu. Ide o nebolestivú, bezpečnú a vysoko účinnú metódu k vyformovaniu postavy a odstráneniu ochabnutej pokožky. Je vhodná ako pre ženy, tak i pre mužov. Výsledkom je viditeľne pevnejšia a pružnejšia pokožka, ďalej dochádza k viditeľnému zmierneniu prejavov celulitídy, redukcii objemu a celkovej tonizácii pleti. Ošetrenie rádiofrekvenciou najviac podporuje krvný obeh, čo je veľmi priaznivé pre osoby s obehovými problémami. Pretože je vďaka ošetreniam podporené lepšie prekrvovanie tkaniva, dochádza tiež k jej lepšiemu okysličovaniu.

Po ošetrení pokožka ľahko začervenie, avšak tento sprievodný jav mizne v krátkej dobe. Ošetrenie rádiofrekvenciou nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je bolestivé, klient cíti iba mierne teplo v ošetrovanej oblasti. Ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života. Počet ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom je doporučované 6-10 sedení. Medzi jednotlivými ošetreniami by mal byť časový odstup približne 14 dní.

Kedy rádiofrekvenciu nedoporučujeme

Ošetrenie je kontraindikované najmä v nasledujúcich prípadoch:
Choroby srdca, vysoký krvný tlak, choroby krvi, trombóza
Kolagénne alebo vaskulárne ochorenie (cievne ochorenie, kŕčové žily, trombóza, poruchy
zrážanlivosti krvi, pacienti absolvujúci antikoagulačnú terapiu)
Ochorenia obličiek, pečene, žlčníka a pankreasu
Znížená alebo zvýšená činnosť štítnej žľazy, jej operácia či struma
Astma

Onkologické ochorenie
Ženy s vnútromaternicovým telieskom
Náhrady kĺbov alebo kovové implantáty
Osoby s kardiostimulátorom, osoby s implantovaným elektronickým zariadením, osoby s umelým
srdcom alebo obličkou
Alergie, neoplasia, diabetes
Tehotenstvo a dojčenie
Epilepsia alebo iné záchvatové ochorenie
Pooperačné stavy, pacienti s protézou
Akútne vírusové alebo bakteriálne ochorenie
Osoby popálené alebo v procese liečby popálenín

Princíp rádiofrekvencie

Podstatou tejto metódy je, že prostredníctvom rádiofrekvenčných vĺn sa aktivuje metabolizmus v tukovej väzivovej vrstve. Celulitída, ktorá vzniká tým, že sa tukové bunky nafúkli a zadržiavali vodu,je postupne odbúravaná. Nabudený metabolizmus prerušuje väzivové spoje, vďaka čomu sa redistribujú tekutiny z problematických zón, ako sú napríklad stehná či boky. Spevní a omladí Vašu pokožku.

Princípom ošetrenia je prehriatie pokožky do hlbšej vrstvy, čím dochádza ku novej tvorbe kolagénových vlákien keďže naša pleť začína starnúť už po 25 roku. Ošetrenie je bezbolestné.Pri ošetrení dochádza k napätiu fibróznych vláken a zvyšuje sa okysličenie tkaniva, čím dochádza k spevneniu pokožky. Zároveň vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, čo má za následok zmenšenie tukových buniek a viditeľné zlepšenie celulitídy. Pri tvárovom stimuluje a aktivuje fibroplasty, zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu. Navracia tak pokožke hebkosť, pevnosť a pružnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Rádiofrekvenčná – elektromagnetická energia pôsobí skôr na povrchu tela na rozdiel od kavitácie.

Priebeh ošetrenia

Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Vnímate iba pocit príjemného tepla v ošetrovanej oblasti, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Počas ošetrenia môže dôjsť k prechodnému začervenaniu pleti, ktoré je však len krátkodobé. Navodzuje veľmi príjemný stav relaxácie. Ihneď po ošetrení je možný návrat späť do normálneho života, nie je potrebný žiaden čas na zotavenie po ošetrení.